Renault Scénic
TCe 140 EDC Intens | Navigatie | Apple Carplay | Parkeersensoren | Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 18.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.400,-
LEASEPRIJS: € 303,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.680,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Scénic |
|---|---|
| Uitvoering: | TCe 140 EDC Intens | Navigatie | Apple Carplay | Parkeersensoren | Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 augustus 2018 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 54.304 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 303,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-268-HG |
| Motorinhoud: | 1.330 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 641 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.046 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.850 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- lederen/stof bekleding
- achterstoelen verschuifbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Lane Keep Assist
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Pack Technology
- RDW-leges
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar